Grawitacja Oświęcim

Aktualności


UWAGA JAZZ KIDS START
 

Zajęcia grupy JAZZ KIDS START JEDNORAZOWO zostają przeniesione ze środy 22 maja na piątek 24 maja na godzinę 17:00

 
 
 
Zebranie organizacyjne SUMMER DANCE CAMP
 

Przypominamy wszystkim Rodzicom dzieci jadących na obóz o obowiązkowym ZEBRANIU ORGANIZACYJNYM 15 MAJA w Środę o 19:45 w siedzibie naszej szkoły na ul. Leszczyńskiej 9 Do zobaczenia 

 
 
 
MAJÓWKA 2019
 

 
 
 
Święta Wielkanocne !!!
 

 
 
 
UWAGA FILIA CHEŁMEK !!!
 

Z przykrością informujemy, że ze względ na zbyt małą liczbę uczestników musimy zamnknąc zajęcia w Chełmku w czwartki o 15:30 zaczynając od 18 kwietnia Dzieci które sa chętne aby kontynuować naukę tańca zapraszamy do Oświęcimia w każdy wtorek i czwartek o 16:45 na ul. Leszczyńskiej 9 

 
 
 
UWAGA!
 

Dzisiejsze zajęcia (26.03) HIP HOP W CHEŁMKU I ZAJĘCIA HIP HOP MINI O 16:45 W OŚWIĘCIMIU zostają niestety odwołane :( Pan Piotr z przyczyn rodzinnych nie jest w stanie dojechać Z góry przepraszamy za niedogodności 

 
 
 
FERIE ZIMOWE 2019
 

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi FERII ZIMOWYCH W razie pytań prosimy dzwonić pod nr 503 124 618, 503 038 840 emo

 
 
 
GRW SUMMER DANCE CAMP 2019
 

Kochani ruszają zapisy na jedyny i niepowtarzalny Letni Obóz Taneczny z Grawitacją Oświęcim i Grawitacją Piaseczno emo
WSZELKIE INFORMACJE, PEŁNA OFERTA, REGULAMIN ZAPISÓW ORAZ LINK DO ZAPISÓW znajdują się w zakładce "OBÓZ TANECZNY 2019"
Prosimy o dokładne zapoznanie się w tymi dokumentami przed dokonaniem zgłoszenia 😊
TERMIN ZGŁOSZEŃ mija 29 MARCA 2019
Ilość miejsc ograniczona !
Odliczamy do wakacji bo będzie się działo !

 

 
 
 
Uwaga
 

Z przykrością informujemy że 7 stycznia w poniedziałek wszystkie zajęcia grup Pani Sylwi są odwołane z powodu choroby instruktora Za wszelkie utrudnienia przepraszamy 

 
 
 
MIKOŁAJKOWE ZABAWY DLA NAJMŁODSZYCH
 

A już w tym tygodniu zabawy mikołajkowe dla najmłodszych emo
ŚRODA 12 GRUDNIA:
GRUPY: Jazz/balet First Step, Jazz/Balet Mini, GRW MINI, Jazz KIDS, Jazz Kids Start oraz sobotnia grupa akrobatyczna z godziny 10:20 przychodzą na godzine 17:00emo Zabawy trwają do godziny 18:15
TE GRUPY NIE MAJĄ W ŚRODE STAŁYCH ZAJĘĆ TYLKO DYSKOTEKĘ MIKOŁAJKOWĄ
Grupa: JAZZ START ma zajęcia wyjątkowo na 18:15 a JAZZ NEW na 19:15
Grupa JAZZ FRESH ma zajęcia na 18:30 Reszta Grup bez zmian
CZWARTEK 13 GRUDNIA:
GRUPY: Hip Hop Mini, Hip-Hop Kids, GRW SWEETS, GRW KIDS, GRW SKILLS, Czwartkowe grupy AKRO z godz. 16:30 i 17:30 oraz sobotnie grupy AKRO z 11:20 i 12:20 przychodzą na godzine 17:00 Zabawy trwają do 18:15
GRUPY: HIP HOP JUNIOR SENIOR ma zajęcia na 16:15 GRW KIDS i GRW SKILLS mają później zajęcia normalnie czyli na 18:30 Grupy Hip Hop Mini, Hip-Hop Kids, GRW SWEETS nie mają w ten dzień stałych zajęć tylko DYSKOTEKĘ MIKOŁAJKOWĄ

MILE WIDZIANE: przebrania świąteczne, czapki mikołajkowe, Prosimy również dzieci o zabranie obuwia zastępczego i podpisanych napojów emo Do zobaczenia emo

 

 
 
 
GRUDZIEŃ W GRW :)
 

GRUDZIEŃ W GRAWITACJI :)

  • 4-5.12 KIERMASZ CIAST W RAMACH AKCJI CHARYTATYWNEJ "PODUSZKA DLA MALUSZKA"
  • 7.12 GRW CHRISTMAS BATTLE VOL.4
  • 12-13.12 ZABAWY MIKOŁAJKOWE DLA NAJMŁODSZYCH
  • 15.12 SPOTKANIE WIGILIJNE I DYSKOTEKA DLA WSZYSTKICH GRUP JUNIORSKICH I SENIORSKICH

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE !! emo

 
 
 
UWAGA RODZICE I TANCERZE !!!
 

DEKLARACJE CZŁONKOWSKIE NA SEZON TANECZNY 2018/2019 WRAZ Z KLAUZULĄ  RODO SĄ DO POBRANIA NA NASZEJ STRONIE W ZAKLADCE ”O NAS” FOLDER „DO POBRANIA” DOKUMENTY: 

1. KLAUZULA INFORMACYJNA

2. DEKLARACAJ CZŁONKA UCZESTNIKA

WSZYSCY UCZESTNICY ZAJĘĆ MAJĄ BEZWZGLĘDNY OBOWIĄZEK WYDRUKOWANIA WYPEŁNIENIA I PODPISANIA DEKLARACJI  I DOSTARCZENIA JEJ DO BIURA GRAWITACJI W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 30. 11. 2018 ROKU

 
 
 
JAZZ BAELT DLA NAJMŁODSZYCH W CHEŁMKU
 

Zapraszamy wszystkie dzieci zapisane na zebraniu organizacyjnym i mailowo na pierwsze zajęcia JAZZ BALET które odbędą się 5 października w piątek o godzinie 15:30 w MOKSiRze w Chełmku emo Do zobaczenia 

 
 
 
CHEŁMEK DODATKOWY NABÓR !
 

Zapraszamy serdecznie na zajęcia HIP-HOP dla najmłodszych w każdy czwartek o 15:30 w MOKSiRze w Chemku
Można przyjść bezpośrednio na zajęcia lub zapisać się przez formularz na naszej stronie :)

 

 

 
 
 
NOWY PODZIAŁ CZWARTKOWYCH GRUP AKROBATYCZNYCH
 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzylismy nowy podział czwartkowcy grup akrobatycznych ( mniejsza ilość dzieci w grupach / bardziej precyzyjny podział wiekowy )

ZAPRASZAMY NA NOWE GODZINY JUŻ OD NAJBLIŻSZEGO CZWARTKU 20 WRZEŚNIA

AKRO MINI START 16:30 -17:30

  • Bernaś Laura
  • Boba Milena
  • Borowska Maria
  • Bułka Amelia
  • Dudek Borys
  • Gołasz Alicja
  • Homa Alicja
  • Kręt Janina
  • Kuryło Karolina
  • Pikul Stanisław
  • Roszkowska Bianka
  • Walkowicz Iga
  • Wójcik Pola

AKRO KIDS START  17:30-18:30

  • Adamus Pola
  • Bakalarska Róża
  • Byrska Julia
  • Haramus Emilia
  • Iwańska Natasza
  • Jakubczyk Leon
  • Kotlarz Nikodem
  • Lewandowska Samanta
  • Maroszek Nikola
  • Nowokuńska Daria
  • Osiecka Maria
  • Przybyła Borys
  • Przybyła Dawid
  • Rembiesa Julia
  • Szyjka Nikola

AKRO JUNIOR START 18:30-19:30

  • Buchała Sylwia
  • Chowaniec Maja
  • Chowaniec Zuzia
  • Gabryś Natalia
  • Krawacka Wiktoria
  • Kuc Marika
  • Mamoń Maria
  • Myśliwiec Nadia
  • Piastun Emilia
  • Pieczyrak Ania
  • Sidor Emilia
  • Tomala Justyna
  • Urbaniak Wiktoria
  • Urbaś Amelia
  • Urbaś Liliana

 
 
 
HIP HOP CHEŁMEK - PODZIAŁ GRUP
 

GRUPA STARSZA - zajęcia ruszają od wtorku 18 września - 15:30 ( MOKSiR CHEŁMEK )

  • Bisaga Kinga
  • Ciszewska Nadia
  • Drabik Zosia
  • Jękot Malwina
  • Kokoszka Jagoda
  • Kokoszka Martyna
  • Kumin Marika
  • Mastalerz Mieszko
  • Mjcherczyk Emilia
  • Oliwier Jurkiewicz
  • Piastun Julita
  • Pietrusiak Julia
  • Poznańska Maja
  • Snopko Emilia
  • Stachera Maja
  • Weronika Maca
  • Wróbel Karol

GRUPA MŁODSZA - zajęcia ruszają w czwartek 20 września - 15:30 ( MOKSiR CHEŁMEK )

  • Wojciechowska Kaja
  • Maliszewska Liwia
  • Zając Franciszek
  • Chwierut Pola
  • Wójcik Paweł
  • Pudło-Koceuba Natan

 
 
 
AKROBATYKA GORZÓW - LISTA
 

ZAJĘCIA RUSZAJĄ 18 WRZEŚNIA WE WTOREK O 16:30 W SZKOLE PODSTAWOWEJ W GORZOWIE

Osoby z listy rezerwowej zachęcamy również do przyjścia na pierwszy trening aby zobaczyć jak wyglądają zajęcia :) Być może już po pierwszej lekcji okaże się że jest miejsce :)

  • Balcerek Wiktoria
  • Bocheniak Joanna
  • Bocheniak Wioletta
  • Brzezina Joanna
  • Chylaszek Dominik
  • Ciszewska Nadia
  • Dubiel Milena
  • Golas Lena
  • Jękot Lena
  • Kotlarczyk Justyna
  • Kowalik Julia
  • Kramarczyk Laura
  • Mądrala Alicja
  • Nowak Nikola
  • Ostrowska Olwia
  • Postka Zofia
  • Rybak Tymoteusz
  • Szudy Sylwia
  • Szymutko Julia
  • Więcek Kalina
  • Wilczak Emilia
  • Wojciechowska Kaja
  • Wolska Iza

Lista rezerwowa

  • Bisaga Kinga
  • Czerw Liliana
  • Jóźwiak Kamila
  • Kurek Amelia

 
 
 
UWAGA ZEBRANIE ORGANIZACYJNE
 

Zebranie organizacyjne dla Rodziców z Chełmka i Osób chętnych na Akrobatykę w Gorzowie odbędzie się 13 września w czwartek o godzinie 17:00 w MOKSirze. Zapraszamy 

 
 
 
Grafik 2018/2019 INFO
 

UWAGA !! NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE "GRAFIK" POJAWIŁ SIĘ AKTUALNY GRAFIK Z PODZIAŁEM NA GRUPY :)
Sezon rozpoczynamy 3 września !! Jedynie AKRO MASTER rozpoczyna zajęcia 19 września (Środa)
Jeżeli kogoś nie ma na liście lub wkradł się jakiś błąd prosimy mailować lub dzwonić
ZAPISY SĄ JESZCZE OTWARTE WIĘC ZAPRASZAMY !!

UWAGA FILIA CHEŁMEK!!

  • Niebawem na stronie i facebooku pojawi się termin zebrania organizacyjnego w MOKSiRze w Chełmku na które zapraszamy rodziców
  • Zajęcia z HIP HOPU ruszają od 18 września --> zapraszamy do zapisów
  • Zajęcia z akrobatyki w szkole podstwowej w Gorzowie będą odbywać się we wtrorki o godz 16:30 --> zapraszamy do zapisów
  • Zajęcia jazz/balet ruszają od 5 października --> zapraszamy do zapisów

 
 
 
GRAFIK WARSZTATÓW Z BRIANEM !!!
 

PONIEDZIAŁEK 27.08

GRUPA 1 18:30-20:00

  • Iwona jAniga
  • Julia Grabowska 
  • Julia Puch
  • Klaudia Rąba
  • Natalia Krawczyk
  • Natalia Pasternak
  • Ola Gucik
  • Paulina Mikołajek
  • Roksana Piwowarczyk
  • Weronika Mleczko
  • Wykręt Julia
  • Płonka Jagoda
  • Juras Martyna

GRUPA 2  17:00-18:30

  • Basia Jasińska
  • Brandys Emilia
  • Ewa Paluszkiewicz
  • Iga Modrzejewska
  • Kaludia Chojniak
  • Klaudia Gara
  • Laura Łachut 
  • Marcelina Kózka
  • Marianna Juszczyk
  • Oleś Aleksandra
  • Orlicka Martyna
  • Osiewicz Martynka
  • Osiewicz Milena
  • Osińska Weronika
  • Pawłowska Maja
  • Szczepańska Patrycja
  • Ula Paździor
  • Wilczyńska Anna
  • Wróbel Anna

WTOREK 28.08

GRUPA 1 10:00-11:30

  • Iwona jAniga
  • Julia Grabowska 
  • Julia Puch 
  • Klaudia Rąba
  • Natalia Krawczyk
  • Natalia Pasternak
  • Ola Gucik
  • Roksana Piwowarczyk
  • Weronika Mleczko
  • Wykręt Julia

GRUPA 2  11:30-13:00

  • Jasińska Basia
  • Kózka Marcelina
  • Oleś Aleksnadra
  • Orlicka Mrtyna
  • Paluszkiewiicz Ewa
  • Strzępka Asia
  • Ula Paździor
  • Wojtunik Oliwia
  • Juszczyk Marianna

Lista nadal jest otwarta :) W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy grawitacja.osw@gmail.com :) Do zoabczenia

 
 
 

<< Previous 1 2 3 4 Next >>